Profil firmy ZEDER s.r.o.

Produkt pochádza z bývalej Juhoslávie z Belehradu, kde funguje viac ako 16 rokov a za to obdobie obsadilo trh na 90%. Ministerstvo vnútra veľmi pomohlo v prezentácii systému ZEDER, a sami vydali vyjadrenie, že zabezpečovací systém je veľmi perspektívne a spoľahlivé zabezpečovacie zariadenie proti krádeži vozidla. Následne ho uznali poisťovne ako nepostrádateľnú súčasť vozidla pri ochrane proti krádeži, čo ocenili najmä majitelia vozidiel. Momentálne sa systém ZEDER montuje v Španielsku, Taliansku, vo všetkých štátoch bývalej Juhoslávie, na Slovensku a v súčasnosti sa rokuje v Českej republike.

Firma ZEDER, s.r.o. je na slovenskom trhu uz vyše 15 rokov od vydania certifikátov a povolenia na predaj a montáž. Dovoľujeme si zdôrazniť, že naša firma sa orientuje vyslovene len na zabezpečenie riadiaceho systému (volant, riadiaca tyč). Montáž v našej firme vykonávajú vyškolení zamestnanci vlastniaci certifikát na montáž zabezpečovacieho systému ZEDER.

Pri Vašej návšteve u nás Vám veľmi radi a ochotne predvedieme výnimočné prednosti nášho zabezpečovacieho systému ZEDER proti krádeži vozidla.

Tešíme sa na Vašu návštevu. S úctou,

firma ZEDER, s.r.o.